Home »  Fotogalerie »  2013 »  Behind Enemy Lines II.

Behind Enemy Lines II.

23. - 28. 7. 2013

Ve dnech 23. - 28. července 2013 uspořádalo naše sdružení pro své členy soukromou akci s názvem Behind Enemy Lines. Náplní této akce bylo přiblížit působení jednotek S.A.S. za nepřátelskou linií ve Francii v létě 1944.

Výsadek vojáků proběhl v nočních hodinách 23. července. Jednotka měla omezené zásobování a zdroje vody musela vyhledávat až na místě, což v těchto parných dnech bylo opravdu složité.

V rámci své činnosti se jednotka dostala do kontaktu s francouzskými odbojáři, agenty S.O.E., podnikala dlouhé denní i noční patroly, simulovala likvidace železničních a silničních komunikací a také koordinovala svoji činnost s francouzským hnutím odporu. Členové našeho sdružení si v praxi osvědčili své teoretické znalosti orientace v terénu a na mapě, pohybu v poli i za stížených podmínek, získávání informací z dostupných zdrojů a vzájemné spolupráce.

Druhý ročník Behind Enemy Lines se opravdu vydařil a těšíme se opět na příští rok!

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook