Home »  Fotogalerie »  2013 »  Střelecký den DDM Třemošná

Střelecký den DDM Třemošná

25. 10. 2013

Již delší dobu je naše sdružení v kontaktu s Domem dětí a mládeže v Třemošné, který projevil zájem o navázání spolupráce. Dnes se konečně podařilo zorganizovat společnou akci a my měli možnost přispět ke střeleckému dni, který DDM pořádal.

Celý program pro děti, kterých se nakonec sešlo přes dvacet, začal ve dvě hodiny odpoledne. Některé děti dorazily i s rodiči - potěšilo nás, že i z jejich strany jsme se setkali s pozitivními ohlasy. Šest členů našeho sdružení si pro děti připravilo zábavný program. Přivezli jsme jim na ukázku jak náš jeep, tak i zbraně. Nejdříve náš člen Petr Tolar uvedl děti zajímavou přednáškou o druhé světové válce, úkolech spojenců během těchto bojů a samozřejmě již zmiňovaných zbraní, když se jednalo o střelecký den. Děti byly nadšené a kladly nám mnohé otázky.

Nejvíce ale děti zaujaly samotné střelby. Pro děti jsme nachystali tři stanoviště, kde se střílelo jak ze vzduchovek, tak ze zbraní airsoftových. U všech se tvořily fronty a děti se předháněly v počtech zásahů do terče. DDM si připravil stanoviště, kde se střílelo z luků a házelo oštěpem. Nakonec si všechny děti odnesly na památku diplomy.

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook