Home »  Fotogalerie »  2013 »  Autumn Training Camp britské sekce

Autumn Training Camp britské sekce

11. - 13. 10. 2013

  O víkendu od 11. do 13. října uspořádala britská sekce našeho sdružení training camp, který se nesl v duchu výcviku britské pěchoty. Během pátku a soboty byly prověřeny jak fyzické schopnosti, tak i znalosti nás všech.

  Na programu byly průzkumy okolí, kopání zákopů, pořadová cvičení. Na odpoledních přednáškách jsme se seznámili s britským druhoválečným vybavením - minohledačkou 4A a vysílačkou WS38. Dále jsme si zopakovali základy boxu, se kterým jsme začali již na jarním training campu.
   Zajímavým zpestřením byly prvky výcviku britských výsadkářů. Prvním byl sprint na 91 m, na který britští výsadkáři dle originálních příruček měli časový limit 16 sekund. Druhou náročnou zkouškou byl běh s raněným na zádech na 182 m - ten bylo třeba zvládnout během 2 minut. Potěšilo nás, že všichni naši muži tyto limity splnili.
   Večery jsme věnovali přednáškám a připraven byl i kvíz, který prověřil jak naše znalosti z oblasti výstroje, výzbroje a historie námi představovaných jednotek, tak i z dějin druhé světové války.

 

Aktuality

Aktualizace fotogalerie

05.02.2023

Do galerie doplněn celý rok 2022 včetně reportů z akcí.

Aktualizace fotogalerie!!!

13.11.2019

Při dlouhém podzimním večeru se nám podařilo dodat na náš web fotky z akcí za poslední půlrok.

Aktualizace

21.06.2019

Náš web byl po delší době opět aktualizován! Včetně reporů z akcí a plánovaných akcí na další měsíce.