Home »  Fotogalerie »  2013 »  Autumn Training Camp britské sekce

Autumn Training Camp britské sekce

11. - 13. 10. 2013

  O víkendu od 11. do 13. října uspořádala britská sekce našeho sdružení training camp, který se nesl v duchu výcviku britské pěchoty. Během pátku a soboty byly prověřeny jak fyzické schopnosti, tak i znalosti nás všech.

  Na programu byly průzkumy okolí, kopání zákopů, pořadová cvičení. Na odpoledních přednáškách jsme se seznámili s britským druhoválečným vybavením - minohledačkou 4A a vysílačkou WS38. Dále jsme si zopakovali základy boxu, se kterým jsme začali již na jarním training campu.
   Zajímavým zpestřením byly prvky výcviku britských výsadkářů. Prvním byl sprint na 91 m, na který britští výsadkáři dle originálních příruček měli časový limit 16 sekund. Druhou náročnou zkouškou byl běh s raněným na zádech na 182 m - ten bylo třeba zvládnout během 2 minut. Potěšilo nás, že všichni naši muži tyto limity splnili.
   Večery jsme věnovali přednáškám a připraven byl i kvíz, který prověřil jak naše znalosti z oblasti výstroje, výzbroje a historie námi představovaných jednotek, tak i z dějin druhé světové války.

 

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook