Home »  Fotogalerie »  2014 »  Autumn Training Camp britské sekce

Autumn Training Camp britské sekce

17. - 19. 10. 2014

Náplní našeho podzimního training campu bylo plno rozličných aktivit. Náš početní stav doplnili také přátelé z Prahy.

Páteční večer jsme věnovali taktickému přesunu v noci a obcházení hlídek. Druhý den ráno jsme se po rozcvičce a snídani vydali na nedalekou střelnici, kde si každý mohl vyzkoušet střelbu z ostrých zbraní. Jmenovitě britské pušky Lee Enfield a pistolí Browning HP35, Colt 1911 a revolveru Webley .38. Potrénovali jsme druhoválečný styl střelby a dbali zejména na bezpečnost při manipulaci se zbraněmi.
Po návratu do našich "kasáren" nás čekalo čištění zbraní po střelbách a oběd. Po obědě bylo na programu pořadové cvičení se zbraní i beze zbraně. Příslušnice A.T.S. prodělaly kurz řízení  jeepu. Poté celá skupina pracovala na budování improvizované překážkové dráhy, jejíž součástí byl i výcvik útoku s bajonetem, který všechny velmi bavil. Také lanová překážková dráha byla zábavným bodem programu.
Kromě toho jsme si také vysvětlili práci s minohledačkou, což jsme následně vyzkoušeli v praxi s funkčním poválečným typem britské minohledačky. Každý měl za úkol vyhledat dvě nástrahy a přesně je lokalizovat.
Již za soumraku jsme tradičně absolvovali lekce boxu. Náplní sobotního večera byl běh v bojové ústroji na čas. Trasa měřila okolo šesti kilometrů.
V neděli ráno jsme sbalili své kitbagy a vyrazili domů.

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook