Home »  Fotogalerie »  2016 »  Hell's route

Hell's route

12. - 14. 2. 2016

Druhý únorový víkend jsme se účastnili akce pořádané kolegy z VHK 101st Airborne Division. Narozdíl od minulého ročníku byla naše role jiná.

Akce se účastnili čtyři naši členové, tento počet byl ideální, jelikož jsme se pohodlně vešli do našeho S.A.S. pancéřového jeepu. Náš první úkol byl navázat s americkou jednotkou rádiové spojení, což se podařilo. V praxi jsme si tedy vyzkoušeli naše zrekonstruované vysílačky. Příjemně nás překvapil jejich dosah v náročném kopcovitém terénu. Američany jsme také zásobili jídlem a vodou.

V součinosti s americkou hlídkou jsme postupovali prostorem, nalezli vhodné místo pro přečkání části noci a k ránu jsme se vrátili na naši základnu. S sebou jsme přivezli jednoho unaveného člena americké hlídky.

Druhý den jsme podnikli další hlídky do prostoru, propátrali bývalou raketovou základnu a zajistili cenné dokumenty pro britskou rozvědku.

Akce prověřila naše vozidlo, které zmrzlé a zasněžené silnice, kopcovitý terén a zimu snášelo výborně, ale také naše dva nováčky.

Aktuality

Aktualizace fotogalerie!!!

13.11.2019

Při dlouhém podzimním večeru se nám podařilo dodat na náš web fotky z akcí za poslední půlrok.

Aktualizace

21.06.2019

Náš web byl po delší době opět aktualizován! Včetně reporů z akcí a plánovaných akcí na další měsíce.

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Facebook