Home »  Fotogalerie »  2017 »  Historie pro nejmenší

Historie pro nejmenší

2. 5. 2017

V týdnu bezprostředně předcházejícím plzeňských Slavnostem svobody navštívili dva členové našeho klubu mateřskou školku MŠ Montessori Plzeň.

Dětem jsme během necelých dvou hodin předvedli uniformy britské armády z druhé světové války. Představili jsme si výstroj i výzbroj. I díky tomu, že mezi žáky převažovali chlapci, sklidila přednáška velký úspěch. Děti nejvíce zaujalo vybavení, které si mohly samy vyzkoušet, což byly například plynové masky, helmy nebo čepice. Z výzbroje děti nejvíce ocenily přehlídku granátů, ale ani pušky, nebo nože nezůstaly bez zájmu.
Ačkoliv děti z mateřské školky nemají ještě přehled o dějinných událostech druhé světové války, překvapilo nás, jak je přednáška zaujala, a nakonec projevily i jisté znalosti, které se vázaly zejména k blížícím se Slavnostem svobody.

Aktuality

Aktualizace fotogalerie

18.05.2024

Proběhla aktualizace fotogalerie s fotkami ze dvou velmi zajímavých akcí  

Napadení FB stránky

25.04.2024

Po napadení webu z dřívějších měsíců, přichází další rána ve formě napadení fb stránky. Stránku se snažíme získat zpět. Než se nám to podaří můžete sledovat naše nejnovější fotky a akce na naší instagramové stránce 

Aktualizace fotogalerie

22.02.2024

Fotogalerie byla aktualizováná o akce z podzimu 2023 a zimy 2023/2024