Home »  Fotogalerie »  2017 »  Křivsoudov 2017 - "Zastavte tyrana"

Křivsoudov 2017 - "Zastavte tyrana"

26. 8. 2017

Již podruhé jsme se účastnili akce v městysu Křivsoudov. Tuto akci máme velmi rádi a rádi jsme se do Křivosoudova vrátili i letos.

Společně s KVH Čeští lvi České Budějovice jsme vybudovali dobový tábor, včetně dobové polní kuchyně a výstavky, která byla zaměřená na britskou pěchotu a speciální jednotky. V průběhu celé soboty jsme měli v režii několik scének. První scénka byla na téma sebeobrana dle dobového manuálu. Další pak ukázka na téma operování agentů SOE na okupovaném území. Dále jsme divákům ukázali výcvik boje s bajonetem a na závěr předvedení britských, amerických a německých zbraní. Program uzavřela ukázka na téma poslední boj štáb. kapitána Václava Morávka. Chceme velice poděkovat německým kolegům za tradičně skvělou spolupráci. Jmenovitě KVH West, Wurm, Elbe, VCC Sturm a dalším. Po ukončení oficiálního programu jsme věnovali čas klubovým záležitostem a na slavnostním nástupu jsme předali některá ocenění našim členům, kteří přes celý rok tvrdě pracovali. Děkujeme organizátorům a všem účastníkům za skvělý víkend

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook