Home »  Fotogalerie »  2017 »  Spring Training Camp

Spring Training Camp

17. - 19. 3. 2017

V půlce března proběhl již tradiční jarní Training Camp. Letošní program byl zaměřený na rozšíření znalostí o speciálních jednotkách.

Po připravení tábora následovaly zkoušky pro udělení kvalifikace Marksman. Prvním úkolem byla rozborka zbraní v časovém limitu, pak následoval vědomostní test. Dále byly na programu přednášky jednotlivých vojínů. Nejprve jsme vyslechli přednášku o Britských válečných vyznamenáních, následovala přednáška o zdravovědě a uzavírala přednáška o topografii.

Na sobotní ráno byla naplánovaná návštěva střelnice, kde probíhala nejprve teoretická příprava. Poté následovala statická střelba z Coltu 1911 na terč a dynamická střelba na terče a poppery. Dále byla na programu M1 Carbine a Thompson M1928. Účastníkům byly započteny body ze střeleb z pistole a karabiny do Marksman kurzu.

Po návratu následovalo udělení specializace Marksman, kterou získal zaslouženě Tpr. O´Brian. Po obědě se znatelně zhoršilo počasí. Bohužel musel být zrušen pochod Forced March stejně jako nácvik slaňování a zdolávání překážek za pomoci lan. Naštěstí nic nebránilo nácvikům sebeobrany podle příručky vydané Williamem Faibairnem. W. Fairbairn sloužil v předválečném období jako policista v Šanghaji, na základě jeho zkušeností byla sepsána příručka, která sloužila pro výcvik sebeobrany a střelby. Ve večerních hodinách proběhla krátká průprava k seskokům od Pfc Jeffersona z klubu 101st Airborne Division.

 

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook