Home »  Fotogalerie »  2019 »  Skischule 2019

Skischule 2019

12. 1. 2019

Opět po roce jsem vyrazili na Skischule ke Kašperským Horám.

Tento branný závod klubů vojenské historie je zajímavé zpestření zimní sezóny, ale také skvělá příležitost pro setkání a plánovaní akcí na nadcházející rok.
Ale především jde o medaile a místo na bedně. Tento rok jsme vyrazili obhajovat triumf z minulého ročníku. Závod byl tentokrát více sportovně laděný, trasa měla něco kolem 10 km. Záleželo samozřejmě na čase a doplňkových disciplínách na trati. Házelo se granátem, střílelo vzduchovkou, další disciplínou byl také sjezd neupravené sjezdovky na čas. Na konci trasy nás ještě čekal transport "raněného" a plazení pod ostnatým drátem.
Akci jsme si skvěle užili. Výsledky byly celkem vyrovnané, rozhodovaly hlavně disciplíny na trati. Tentokrát jsme se museli spokojit se třetím místem. Blahopřejeme KVH West a VCC Sturm, které měly opravdu silná družstva! Příští rok se s nimi rádi opět utkáme.

Velký dík patří organizátorům z Veteran Car Club Strum za nápad, realizaci a práci věnovanou akci!

Aktuality

Aktualizace fotogalerie rok 2018!

07.11.2018

Dohnali jsme resty a aktualizovali fotogalerii včetně reportů z našich akcí.

Aktualizace webu!

26.01.2018

Náš web byl po delší době aktualizován. Ve fotogalerii najdete nové fotky z akcí a reporty. Také byl přidán plán akcí na zimu a jaro, který bude ještě aktualizován.

Aktualizace!

23.10.2017

Po delší době byl náš web aktualizován o nové akce a fotografie z posledních akcí!

Facebook